Wesela

Wesela

Szanowni Państwo

Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne jest dla każdej Młodej Pary jednym z najważniejszych dni w życiu. Przygotowanie tak ważnej imprezy wymaga perfekcyjnej organizacji oraz zachowania niezwykłej staranności. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia weselnego każdy z Państwa Gości czuł się wyjątkowo oraz wspomniał Państwa wesele przez długie lata.

Restauracja Nad Basenem to idealne miejsce do zorganizowania Państwa przyjęcia weselnego. W atrakcyjnie zaaranżowanych i klimatyzowanych wnętrzach. O przyjęciach zorganizowanych w naszej restauracji Nowożeńcy zwykli mówić – Bajeczne wesele! Powtórzmy to jeszcze raz !

Wieloletnie doświadczanie, profesjonalizm, kreatywność i elastyczność obsługi oraz bogate wyposażenie restauracji pozwala na przygotowanie niepowtarzalnego przyjęcia. Spotykając się z Państwem przed przyjęciem, słuchamy Państwa sugestii i życzeń, ponieważ dla nas nie ma dwóch takich samych wesel – dla nas każde wesele jest inne – niepowtarzalne i wyjątkowe. Nie stosujemy schematów, dlatego do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy w indywidualny sposób, aby jak najlepiej zrealizować Państwa marzenia i oczekiwania. Organizujemy zarówno duże, wystawne wesela jak i małe, kameralne przyjęcia charakteryzujące się niezapomnianą atmosferą.

Służymy radą i doświadczeniem w organizacji tego wyjątkowego dnia z zakresu obyczajów weselnych, sposobu rozsadzania gości, przygotowania spersonalizowanych winietek, planów stołów oraz weselnych kart menu, a także na Państwa życzenie pomagamy w wyborze zespołu muzycznego, fotografa oraz kamerzysty.

Organizujemy Wesela do 150 osób.

Dodatkowo dysponujemy salą dla dzieci wyposażoną w telewizor i zabawki,  z możliwością organizacji zabaw przez animatorkę.

               

              

Copyright © 2021 "Nad Basenem" Restauracja i Noclegi Andrychów